Poslední dobou se v našem okolí narodilo spouuusta dětiček, a tak jsou sovičky vděčným dárečkem, co doufám, potěší 😉 Tady jich je pár na ukázku a další mam rozdělané 😀
Ty jsou krásné, všechny. Díky za připomenutí, že je tady máme, u nás se teď taky dětičky urodily, tak bych mohla zasednout ke stroji. 🙂 Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Ty jsou krásné, všechny. Díky za připomenutí, že je tady máme, u nás se teď taky dětičky urodily, tak bych mohla zasednout ke stroji. 🙂 Bára