Kamarádkám se rodí holčičky o sto šest, a tak sovičky nesmí chybět. Tentokrát jsem šila do kompletu k šatičkám 🙂
Jee, tak to je úplná růžová smršť, ale jeden setík krásnější než druhý. Hned bych si něco růžového spíchla. Škoda, že naše třináctiletá „holčička“ teď jede jen v černé.:-) Díky za fotky, všechny! Bára
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Komentář *
Jméno *
E-mail *
Webová stránka
Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře.
Jee, tak to je úplná růžová smršť, ale jeden setík krásnější než druhý. Hned bych si něco růžového spíchla. Škoda, že naše třináctiletá „holčička“ teď jede jen v černé.:-) Díky za fotky, všechny! Bára