Softky parádní! Dnes u nás trochu napadlo, tak že by konečně přišly na řadu? 🙂 U zásob látek mi vždy krvácí srdce, když vidím ty krásné dětské vzory, ze kterým mi děti vyrostly dřív, než jsem je stihla použít. Takže neskladovat a používat. 🙂 Díky za foto. Bára
Softky parádní! Dnes u nás trochu napadlo, tak že by konečně přišly na řadu? 🙂 U zásob látek mi vždy krvácí srdce, když vidím ty krásné dětské vzory, ze kterým mi děti vyrostly dřív, než jsem je stihla použít. Takže neskladovat a používat. 🙂 Díky za foto. Bára