Lenčiny věcičky na pokoukání

Dnešní krásná dávka inspirace je od opravdové Krejčí. Od švadlenky Lenky Krejčí. 🙂 Když k nám dorazil její mail s fotkama, musela jsem si ho přečíst dvakrát, než mi docvakl. Hlavou mi šrotovalo… Krejčí… a potřebuje naše návody? To je asi nějaký omyl. Až při druhém čtení mi to došlo. Lenka přece není krejčí, ale Krejčí. 🙂 Krásná hříčka osudu a Lenka si do života přitáhla příznačné příjmení. 🙂

A důkaz, že si jej Lenka zaslouží, vidíme na fotkách.

002  Lenka K.

Veselé trička podle našeho střihu na tričko. Stačí doplnit kalhoty a máme tady krásné pyžamo.

001  Lenka K.

003  Lenka K.

A ještě jednou střih na tričko v jiné verzi. Stačí protáhnout a je tu noční košilka. Stačí trochu fantazie a odvahy a vykouzlíte cokoliv.

004  Lenka K.

Traktorové trenýrky jsme tady ještě neměli. Uhodnete, z jakého našeho střihu vychází? Ano, máte pravdu. Je to střih na kraťasy zdarma.

005  Lenka K.

A na závěr jedna malá a jedna velká. Krásné zavinovačky.

Lence moc děkujeme za fotky krásných věciček i za milá slova v mailu.

Užívejte si prázdninové dny plnými doušky, ať je to za šicím strojem, v přírodě, s rodinou nebo o samotě. Ať je každý Váš den naplněný!

Krásné léto.

Bára

Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů