Šaty od Martiny

Dnes tady máme poslední fotky naší telenovely nebo vlastně blognovely s názvem Vaše tvorba. Krásně nám to vyšlo, protože poslední fotečky nám poslala Martina a jsou na nich šatičky, které šila pro svou dcerku k vysvědčení. A vy všechny, co jste nám za ty roky poslaly fotky do Vaší tvorby, a že jich bylo, od nás dostáváte vysvědčení s obrovskou jedničkou! Děkujeme!

Šatičky, které šila Martina jsou krásně jemné a její holčička mi v nich připadá skoro jako éterická bytost. 🙂 No posuďte:

Momentálně šatičky k vysvědčení aktuální nejsou, ale jak se tak dívám do kalendáře, co nevidět budeme rozjímat pod vánočním stromečkem a tam se můžou holčičky radovat klidně v nových šatičkách od maminky. 🙂

Střih s návodem na ně najdete v našem e-shopu TADY a ať vám to rozhodování – zda šít či ne – usnadníme, tak jej do neděle můžete koupit se slevou.;-)

Martině moc děkujeme za fotky nádherných šatiček. Díky ní můžeme za celou sérií udělat krásnou tečku.

Příští týden už zde nové fotečky nepřistanou, ale ještě jedno malé překvapení na závěr vaší tvorby pro vás máme. Tak se stavte.:-)

Krásný víkend.

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnout.
Komentáře
  1. Kamila napsal:

    Nádherné :o)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů