Šití a příběh od Petry

Dnes pro Vás máme předposlední fotografie z naší „staré vaší tvorby“. Kdo je u nás nový a neví, co je stará vaše tvorba, tak připomínám, že do června jste nám fotografie vašich výrobků posílali na email a my je zde postupně uveřejňovaly. Celá galerie je pak k shlédnutí ZDE. Od července již fotky do nové galerie přidáváte sami a krásně se díky vám rozrůstá.:-) Tolik na vysvětlení, ale zpět k dnešnímu článku.

Fotky svého krásného syna nám poslala Petra a připsala k nim i krásný příběh. S jejím svolením vám jej přikládám. Možná v něm najdete i kus svého příběhu.

Peťa píše: „Chtěla bych vám moc poděkovat za webovky sijtesnami.cz a návody na youtube!

Jsem maminka na RD a už nějakou dobu jsem cítila potřebu kreativně tvořit…půjčila jsem si mamčinu „veritasku“ na zkrácení závěsů – nic jiného jsem na stroji nezvládla 😀 No, tak jsem trochu googlila a narazila na vaše stránky a návody na youtube. Vše máte úžasně zpracované, perfektně popsané, nafocené, natočené (zejména návody na střihy, ty jsou fakt úžasné)…dřív jsem rozeznávala nitě jen podle barev a díky vám se ze mě stal nadšenec v šití 🙂 K narozeninám jsem si pořídila vlastní šicí stroj, nakoupila látky a začala na jednoduchých střizích…syn je skvělý model na mé výtvory 🙂  Posílám pár fotek.

Moc vám fandím a děkuji za ochotu se podělit s dalšími o radost ze šití :)“

My moc děkujeme a fandíme Vám všem, co se nebojíte pustit se s námi do nových věcí! 🙂

A teď už se mrkněte na ty slíbené fotky:

Návody a střihy na polodupky, kraťásky a tepláčky najdete zdarma na webu.

Petře moc děkujeme za fotky krásných věciček i milý email.

Jsme skoro ve finále, tak se budu těšit příští týden.:-)

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnout.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů