Trochu letní inspirace od Veroniky

Dnes na blogu přistává článek s touto úžasnou piknikovou dekou od Veroniky Minaříkové. Fotečky jsou krásně letní a lákají vyrazit někam do přírody. Jenže na to si budeme muset ještě chvilku počkat. Ale s přípravou deky můžeme začít klidně už dnes, zvlášť, když si ji můžeme ušít v pěkně teplé variantě a věřím, že cestou na hory ji děti v autě využijí. Pokud by se vám taková deka taky hodila, pak je návod k dostání zde.

DSC_5700m (1)

DSC_5672m (1)

DSC_5669m

DSC_5667m

Veronice moc děkujeme za zaslání nejen fotek krásné deky, ale taky krásných fotek a za milý mail, který si zde dovolím citovat. Snad to Veronice nebude vadit, ale pěkně tam popsala, z čeho deku šila a třeba vás to bude inspirovat.

„V létě jsem ušila podle Vašeho střihu piknikovou deku (podle Vaší cestovní deky, ta naše tedy nezahřeje, ale slouží zase trošku jinak 🙂 ). Šlo to skvěle, hlavně jsem byla nadšená z toho, jak se docela dobře šil ten zip, z toho jsem měla trochu obavu, i když už šiju delší dobu. Zvolila jsem trochu větší rozměr, asi 120×130 cm. Jako spodní materiál jsem zvolila softshell, aby se deka dala použít i na mokrý povrch, horní materiál je bavlna. Deka je super, všem se hrozně líbila a kdekdo nechtěl věřit, že jsem ji ušila sama. V létě jsme ji s dětmi dost využili. Díky tmavému podkladu snese i nějaký ten flek a nemusí se po každém použití hned prát :)“

Mějme pohodové zimní dny, ale nepodceňme přípravu na léto! 🙂

Bára

Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů