Tvoření od Markéty

Co chystáte na víkend? Co třeba si něco ušít? Jako Markéta, která ušila krásný setík čepice a nákrčníku a tepláčky pro malého frajera.

Markéta nám připsala i milý mail a já Vám jej dnes zprostředkuji. Doufám, že se Markéta nebude zlobit, protože jsem se ji tentokrát nedovolila, ale odjíždíme na víkend pryč a nestihla jsem ji napsat. 🙂

Markéta píše: „tak Vám pěkně děkuju =o) Teda to by Vám nejspíše nejraději řekl můj manžel, který už několik dní v kuse poslouchá, ze nemůžu žít bez šíciho stroje =) Mimochodem, ještě že jsem Vaší stránku objevila relativně nedávno a blíží se Vánoce, tak si vlastně můžu přát co chci =)
V příloze posílám svůj první výtvor (čepici a nákrčník) podle vašeho návodu, s kterým mi ale musela pomoci tchyně, protože jsem si myslela, ze by se mi také již nikdy nemuselo podařit si ji sundat z rukou (až bych si ji k nim přišila).
Druhy výtvor (tepláky) je z mé autorské kolekce =))), ustřihnout předek, zadek a sešít (bez rukou) =o), sice to není zatím moc k chlubeni, protože k dokonalosti tomu ještě několik hodin u šicího stroje chybí, ale určitě mi věříte když řeknu, ze jsem nejšťastnější maminka, když si je syn bere na sebe se slovy: „Ušila maminka Sebikovi =)“.

Tak já moc děkuji za „nakopnutí“ a přeji další nadšené čtenářky a šičky =o)“

My moc děkujeme za krásný mail a fotečky a teď už se pojďme podívat co krásného Markéta ušila.

IMG-20161030-WA0002

IMG-20161118-WA0008

Doufám, že Markéta na Vánoce dostala ten šicí stroj, protože má na šití zřejmý talent!:-)

Užijte si víkend.

Bára

Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů