Inspirace a příběh od Dany

Dnes pro Vás máme krásnou inspiraci od švadlenky Dany. I tématicky se krásné hodí k velikonočním svátků, protože nejedna z Vás jistě strávila poslední dny v kuchyni při pečení voňavého mazance a velikonočních beránků. Tyhle kousky jsou sice pro malé pomocnice, ale i to se hodí.:-)

Návod s střih na set pro malou kuchařinku najdete tady a na čepičku tady v našem e-shopu.

Dana nám k fotografiím připsala i svůj příběh a s jejím svolením si ho můžete přečíst i Vy. Mnohé z Vás se v něm jistě najdete.

„Hezký den,

nedalo mi to, abych se taky nepochlubila. 😉 Šicí stroj jsem nikdy neměla, ale vždycky jsem obdivovala svoji mámu, jak šije. Ovšem pod stromečkem jsem měla dárek-šicí stroj. Manžel říká: „No, naučíš se to, až mi budeš zašívat montérky, na tom nemáš co zkazit.“ 🙂 Nedalo mi, sedla jsem k internetu a hledala stránky, na kterých bych našla návod na nějaký „výrobek“, který bych dokázala ušít i já, úplný začátečník, který nemá o šití ani páru. A podařilo se! Moc Vám za vaši práci děkuji! Přála bych Vám vidět, jak jsem se radovala, když jsem čepičku otočila, srovnala švy a ona se zadařila! Teď je z ní dcerky nejoblíbenější. A aby to synovci nebylo líto, když se dcera chlubila, že máma ušila, přibyl kamarád. 
Protože mě to opravdu baví a výsledek není k zahození, musel mé malé pomocnici v kuchyni přibýt i setík na vaření. Už mám v plánu pustit se i do další práce – tepláčků a na blížící se léto to budou muset být nějaké nové šatky. 🙂
Velká zásluha patří, holky, vám! Bez vaší práce, bych to nedokázala. Proto moc děkuji za to, co děláte. Přeji hodně elánu, nápadů a spokojených švadlenek!
Hezký víkend.“
My moc děkujeme Daně i Vám ostatním, které se s námi dělíte o fotografie svých výrobků i krásné příběhy.
Vaše zpětná vazba (hlavně ta pozitivní :-))  je pro nás motorem do dalšího tvoření. Děkujeme.
Užijte si krásné svátky!
Bára
Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Střihy a návody v e-shopu
 • Rubriky
 • Co nás baví…

  Učit vás nové věci:

  průvodce švydlenky začátečnice

  Látky nás baví nakupovat tady:

  mamtex.cz

 • Nejnovější komentáře
 • Nejnovější příspěvky
 • Archivy
 • Jsme na facebooku
 • KDE RÁDY NAKUPUJEME!

  Vše z galanterie tady:

  Stoklasa


  A když se nám nechce šít :-), tak tady:

  Tchibo

 • Kde utrácíme, protože si nemůžeme pomoct :-)

  Za galanterii tady:


  Za pěkné věci tady:

 • Inspirace, co je potřeba dětem ušít je třeba tady: :-)