Rukavice od Martiny

Tak vám dnes mrknu do mailu, jaké že to Vaše fotky jsou na řadě k umístění na web a musela jsem se zasmát. Vykoukly tam na mě fleecové rukavice od Martiny.:-) Dáváme fotky na web v pořadí, v jakém nám je posíláte a Martina je poslala už v březnu, ale teprve teď na ně přišla řada.

Rukavičky jsou parádní a o víkendu se má zase ochladit, ale doufám, že rukavice potřeba nebudou. 🙂

Pokud byste měli chuť si je přece jenom ušít, tak tady je návod a střih.

Martině moc děkujeme za foto i pochvalu návodu a střihu a doufáme, že se ty softshellové, o kterých psala v mailu, povedly.;-)

Mějte krásný víkend!

Bára

Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře
  1. Svata Michalikova napsal:

    Pěkný letní červnový podvečer, asi před 3 nedělemi jsem svým způsobem dvou dceram (3 a 5 let) sila kloboučky, inspiraci mi byly vaše stránky. Minulý týden v pátek mi moje mamka hlídala mé dcery (já bydlím v Liberci a mamka u Jičína). Mamce se kloboučky líbily a ptala se mě, kde jsem je pro holky koupila, řekla jsem jí, že jsem je sama sila. Ty kupované mi holky okamžitě zahodily s tím, že se jim nelíbí a že se je nosit nebudou. Hlavně ty kupované jim nesedí. Tak jsem se rozhodla, že se k siti po 20 letech vrátím, podotýkám, že jsme ve škole měly jen základy a nejsem vyučena švadlena. Měla jsem radost, že jim sedí. Přeji pěkné a příjemné tvoření Svatka

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů