Tulipány od Vlaďky

Tulipány na zahradě už pomalu odkvétají a jaro pořád nikde. Ale vy si můžete kus jarní přírody přenést do tepla svých domovů díky šitým tulipánům. Stejně to udělala i Vlaďka a že se ji náramně povedly. Jak je vidím, mám chuť si taky nějaké ušít.:-)

Vlaďce moc děkujeme za parádní fotky krásných tulipánů i milý mail.

Návod a střih na tulipány najdete tady.

Mějte krásný víkend.

Bára

Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře
 1. Adéla napsal:

  Já jsem si myslela, že to byl záměr, tak to je dobrá náhoda 🙂 No, taky jsem toho měla již v nedělu dost a nadávala jsem si, ale udělaly fakt radost. Stálo to za to 🙂

 2. Adéla napsal:

  Díky za připomenutí tulipánků. Nakonec jsem se do nich zkušebně v pátek večer pustila, v sobotu jsem pokračovala už i s pomocí 3,5leté dcerky, která vydržela snad dvě hodiny pomáhat – plnit tulipánky, vybírat mašle atp. Vyrobily jsme jich 20 – a podělily maminky (babičky) a ještě jednu tetu ke svátku matek. A sklidily jsme velké ocenění. Díky holky za super nápady a za vše co děláte.

  • mamas napsal:

   Teda Adél, 20 kousků, tak to klobouk dolů.:-) To mě ani nenapadlo, jak krásně Vladčiny tulipánky pasovaly před víkendem, kdy byl Den matek. Krásná shoda a super, že tě to tak inspirovalo. 🙂 Ať se daří. Bára

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů