Chlapecké sportovní kalhoty – nový střih s foto návodem

Minulý týden jsme vám představily první z řady našich „velkých“ střihů (dívčí kalhoty) a dnes jdeme na druhý. Jsou to chlapecké sportovní kalhoty. Princip stejný jako u dívčích kalhot, jen střih je uzpůsoben pro pány kluky.

Kalhoty jsou rovného, širšího sportovního střihu. Na kolenou se záševky, které však můžete vynechat. Poklopec je řešen zjednodušeně pomocí druků, takže odpadá pro někoho náročně všívání zipu do poklopce. V pase je stavitelná guma, aby kalhoty vždy a všem dobře seděly.

Střih není dělený, takže barevně lze kombinovat třeba jen klínky u kapes nebo zadní sedla. Ale kdo má rád barevné varianty sportovních kalhot, jistě zvládne střih kdekoliv rozdělit, přidat v těchto místech na švové přídavky a kalhoty ušít třeba patchworkové.:-)

Střih je jako vždy přehledně připraven v CAD programu, rozdělený na 16 x A4 stran pro tisk na běžné domácí tiskárně. Dostupný je v 7 velikostech od 140 do 176 cm, tedy chlapci cca 8 až 15 let.

Prohlédnout si návod se střihem v e-shopu >>

Minulý týden jste mohli výhodně nakoupit nový střih na dívčí kalhoty a tento týden pro vás máme slevu na tyto chlapecké kalhoty.

Až do pátku 13.4.2018 je pořídíte za výhodnou zaváděcí cenu.

Nakoupit můžete přímo zde nebo v našem e-shopu >>

Tak snad se vám i tento nový střih bude hodit a všichni školáci, zálesáci a táborníci budou mít pořádnou výbavu od maminky (babičky, tetička a spol. :-))

Užívejte jaro a šijte s námi.

Bára

PS: A příště už snad slibovaná pánská verze.;-)

Bára & Dáša_mamas
Zakladatelky projektu Šijte s námi. Svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů