Dámské šaty FLOW – nový střih a návod

Jak se tak dívám zpět, zdá se, že jsme toto léto nějak naladěné na šití pro nás, pro ženy. 🙂 Po dámském tričku pro vás máme další návod se střihem pro ženy, tentokrát na úpletové šaty.

Je to parádně variabilní střih 3 v 1. Šaty, triko, sukně v jednom.

A k tomu můžete kombinovat ještě další varianty. Šít s krátkým rukávem nebo s tříčtvrtečním, s lodičkovým výstřihem nebo s kulatým. S kapsami nebo bez kapes. Pokaždé dostanete jiný model.

 

Top šatů nebo tričko je s netopýřími rukávy, takže je velmi pohodlné a skryje i drobné nedostatky. Sukně je naopak přiléhavá, takže krásně zdůrazní ženské tvary. Délka je cca ke kolenům. Záleží na tom, jak moc si šaty podkasáte.

Šatky využijete k vodě i do společnosti. Stačí jen sáhnout po té správné látce!

Věřím, že tento model využijete na tisíc způsobů. Navíc jsem u toho střihu přidali další dvě velikosti, takže střih je dostupný ve velikosti 36 až 50.

Střih s návodem najdete v našem e-shopu tady nebo si jej můžete vložit rovnou do košíku kliknutím na tlačítko níže.

Do neděle 23.8.2020 si střih s návodem můžete koupit za zaváděcí cenu. 😉

Máte rády tyto pohodlné a variabilní modely? Nebo jste spíš na jiný styl šatů? Napište nám do komentářů.

Mějte krásný zbytek prázdnin! Mě ještě čeká týden dovolené, tak jsem ráda, že jsem vám sem střih stihla do odjezdu hodit a můžete třeba na začátek školního roku vyrazit v novém. 🙂

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů