Dětský batůžek

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětského batůžku. Střih na batůžek je připraven ve dvou velikostech. Menší pro předškolní děti a větší pro školní děti. Menší batůžek je na zadním díle vybaven vnitřní kapsou a jednoduchou kapsou na vnějším díle, třeba na kapesníky a jiné drobnosti. Větší batůžek už je trochu propracovanější. Uvnitř mu nechybí kapsa na zadním díle, do které se vejde i sešit velikosti A4 a vně má dvě kapsy po stranách. Na předním díle je praktická kapsička uzavíratelná na zip. Oba batůžky jsou doplněny o reflexní prvky v podobě všité reflexní paspulky. Šité jsou z kočárkoviny, která je lehká a přitom odolná.

Dostupné velikosti:

Dvě velikosti: pro předškolní děti a malé školáky.

Náročnost: Mírně pokročilý

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

 • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
 • Návod je plný názorných barevných fotografií.
 • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, protože budeme všívat zip, sešívat oblouky apod., ale díky podrobnému postupu to zvládne každý, kdo umí ovládat šicí stroj a má chuť něco vytvořit.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete.

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

 • Všít zip. 
 • Našívat kapsu na plochu.  

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření.

Co budete potřebovat:

Vnější látku na batůžek - nejlépe kočárkovinu a látku na podšívku - bavlněné plátno (lze použít i staré povlečení apod.) Zip v metráži, polyesterový popruh, trojzubec, šikmý proužek a jiné. Podrobný soupis najdete samozřejmě v návodě. 

Hodit se budou také základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití. 

mamas

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

 1. Veronika napsal:

  Děkuji za skvělý návod. Sháněla jsem pro dceru malý batůžek, ale nikde jsem nemohla sehnat takový, který by mi po všech stránkách vyhovoval. Tak jsem si ho díky vám ušila :-). Návod je přehledný, krok za krokem vysvětlený, srozumitelný. Bavilo mě sledovat, jak se mi pod rukama rodí to, co jsem přesně hledala. Všichni se pak ptali, kde jsem ten batoh koupila :-). Tak ještě jednou díky, ať se vám daří, super práce.

  • Bára (mamas) napsal:

   Moc děkujeme Veroniko, to je milé. Mám radost, že návod slouží a dělá radost Vám. Skvělé! Díky. Bára

 2. Darina napsal:

  Jsem velice spokojená se střihem batůžku.Akorát jsem si musela přečíst některou pasáž vícekrát abych ji pochopila jak je to myšleno. I na obyčejném plochém šicím stroji jsem jej dala dohromady. Batůžek měl velký úspěch hlavně u mého přítele. Dělala jsem jej z maskáčoviny. A známí si mysleli že je kupovaný.Za mě jako samouka dávám velkou 1 ++++. Moc dobře propracovaný návod děkuji. Jen je škoda že není střih na velký batoh.

  • Dáša (mamas) napsal:

   Dobrý den, děkujeme za známku :o). Pokud už jste se jednou postupem „prošila“, tak myslím, že zvětšit střih na požadovanou velikost zvládnete a můžete přidat i originální kapsy či přepážky. Ať se daří. Dáša

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů