Návod na pastelkovník v novém kabátě

Krásný den, píši dnešní článek a za oknem u nás padá první sníh. Přichází zimní předvánoční atmosféra. Přemýšlíte co ještě zařídit a co nadělit pod stromeček? Dnes vás chceme inspirovat na praktický dárek pro malé i velké a to pastelkovník.

Fotonávod na pastelkovník, je náš jeden z prvních návodů, které jsme připravovaly. A nyní ho najdete u nás v nové upravené verzi. Postup šití se nemění, jen jsme upravili formu, vzhled a přefotili fotky postupu. Kdo náš fotonávod na pastelkovník zatím nemá, najde ho zde.

Náhled na návod

Pastelkovník je vhodný na blok či omalovánky velikosti A5. Podle zvolené látky doladíte jeho určení pro děti, mladé umělce či relax pro dospělé.

Pastelkovník nebo pouzdro může být součástí kreativního dárku. Pastelky můžete zakoupit v plechové krabičce nebo pouze v papírové a doplnit pastelkovníkem či pouzdrem. Osobně doporučuji akvarelové pastelky. Jedná se o pastelky, které se po vymalování rozmývají vodou a vytváří vzhled akvarelové malby.

Ve spojení s antistresovými omalovánkami máte dárek pro přátele.

Přijde vám pastelkovík moc dětský? Máme pro vás další inspiraci na pouzdra a obaly na psací potřeby.

Rolovací pouzdro, návod zde:

Vinylová taštička, návod zde:

Pouzdro na zip vhodné na tužky či brýle, návod zde:

Máte rádi kreativní dárky? A líbí se vám naše nápady na pouzdra a pastelkovník?

Těšíme se na komentáře a přejeme všem klidný předvánoční čas.  

Dáša

Dáša (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, která si jde za svými sny. Máma dvou báječných dětí, partnerka skvělého muže. Spolu s Bárou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů