Dětské baggy BUBBLE – nový střih a návod

Zdravím vás u našeho dalšího článku, kde vám představíme nový střih s návodem na dětské baggy. Každý pod tímto názvem vidí jiný typ kalhot. Ty naše jsou z teplákoviny, s mírně sníženým sedem, bez předního a bočních švů.

Jsou to kalhoty jednoduché na ušití, protože jsou tvořeny jen jedním dílem. Stačí vám sešít zadní sed a nohavice, našít náplety a je hotovo.

Abychom vás v návodu taky něco nového naučily, přidaly jsme na kalhoty kapsu s kruhovým vstupem nebo kruhovou prostříhávanou aplikaci. Odtud taky plyne jejich název bubble = bublina.

Kapsa s kruhovým vstupem
Prostříhávaná aplikace

Střih je připraven v 15 velikostech od 56 až po 140. Tedy pro malé miminka až skoro pro puberťáky.

Pro miminka si můžete ušít i celý setík. Návod a střih na šáteček najdete tady >> a na mimi čepičku s uzlem zde >>. Můžete si ušít mimi čepičku i bez uzlu. Návod a střih je tady >>. Jen upozorňuji, že je to jiný typ čepičky. Čepičku s uzlem pro vás brzy připravíme. 😉

Střih na baggy najdete u nás v e-shopu a nebo si střih s návodem můžete rovnou vložit do košíku kliknutím na tlačítko níže.

Věříme, že se vám náš nový střih na jednoduché gaťata pro začátečníky bude líbit a hodit. A těšíme se na vaše modely v galerii. 

Mějte se krásně a šijte s námi!

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnout.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů