Rostoucí kalhoty GROW

Cena:

120 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod a střih na ušití dětský rostoucích kalhot GROW. Kalhoty mají klínové kapsy, jejichž vstup je obšitý lemovací gumičkou a pružný pas se stavitelnou dírkovanou gumou. Rostoucí nohavice zajišťují tunýlky na zadních dílech kalhot. Podle stažení nebo povolení gumičky, která je pod kolenem zajištěna brzdičkou, nastavujeme jejich délku.  Na zadní straně je také kapsička z reflexního pruhu, která schová konec stahovací gumičky. Nohavice jsou rovného střihu. Při maximálním stažení, tedy minimální délce nohavic, lze nohavice zkrátit až o cca 15 cm. Nastavení délky nohavic je vymyšleno pro potřeby růstu, ne jako módní doplněk.     

Dostupné velikosti:

Osm velikostí: vel. 98 až 140
Děti ve věku cca 2,5 až 9 let.

Střih obsahuje všechny uvedené velikosti.

Náročnost: Mírně pokročilý

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.
  • Návod je plný názorných barevných fotografií.
  • Náročnost je zde uvedena pro mírně pokročilé, protože šití vyžaduje trochu víc času. Ale stačí umět ovládat šicí stroj a postupovat dle pokynů v návodu a zvládne to i začátečník.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete.

Součástí návodu je střih pro 8 velikostí. Je přehledně zpracovaný v CAD programu. Střih je rozdělen na několik stránek formátu A4, abyste si jej mohli vytisknout pohodlně doma. Podle pokynů v návodu si střih slepíte a poté je připraven k použití. 

Pro ty, kdo neradi slepují, je připraven střih i ve formátu A0 pro velkoplošný tisk.   

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Začistit vstup do kapes a konce nohavic lemovací gumičkou.
  • Vytvořit pas s nastavitelnou dírkovanou gumou.
  • Našít vnitřní tunýlky s gumičkou pro upravení délky nohavic. 

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření.

Co budete potřebovat:

Softshell na kahoty. Kus pružné látky na pas. Lemovací gumičky, kulatou gumičku, brzdičky, průchodky, reflexní pásku. Podrobný soupis materiálu najdete samozřejmě v návodu. 

Základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Těšíme se na společné šití!


Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů