Jóga taška

Cena:

95 Kč

Popis produktu:

Podrobný fotonávod na ušití tašky/batohu. Taška je obdélníkového půdorysu. Na boku jsou nabírané kapsy pro lahev s pitím nebo třeba skládací deštník. Taška je šita ze dvou vrstev. Vnější v našem případě kočárkovina, která je vhodná pro svou pevnost a odolnost vůči počasí. Vnitřní vrstva je bavlněná, vyztužená nažehlovací výztuhou. Hranatý tvar tašce dává hlavně tato vnitřní vrstva. Uvnitř tašky je jedna boční kapsa. Taška je uzavíratelná na zip.

Dostupné velikosti:

šířka x hloubka x výška: 30 x 15 x 40 cm (bez madel z popruhu)

Náročnost: Začátečník

Proč název jóga taška? Chtěla jsem vytvořit tašku, která uchytí podložku, něco se do ní vejde, ale nebude čistě sportovní a také bude vhodná do města či do práce. Taška má na předním i zadním díle dva popruhy, které vedou ode dna a tvoří ucho pro nošení tašky přes rameno. Vpředu jsou popruhy spojeny kapsičkou uzavíratelnou na zip. Prostor mezi popruhy a taškou slouží právě k umístění podložky na cvičení nebo bundy, mikiny. Vzadu jsou popruhy volné a poslouží jako ramenní popruhy.

 Jak návod vypadá a co v něm najdete?

  • Pracovní postup je vypracovaný krok za krokem, téměř steh za stehem.

  • Návod je plný názorných barevných fotografií. 

  • Zvládne podle něj šít i úplný začátečník, který umí ovládat šicí stroj.

Použijete-li postup šití, můžete si při změně rozměrů a vynecháním přepážek ušít i obal na tablet, mobil nebo cokoliv jiného.

Odkaz na návod v PDF formátu obdržíte po zakoupení e-mailem.

Návod obdržíte e-mailem formou odkazu na stránku, kde si jej prohlédnete, stáhnete v PDF formátu nebo rovnou vytisknete.

V tomto návodu se mimo jiné naučíte:

  • Všít horní zip do klop.
  • ušít kapsičku uzavíratelnou na zip.
  • Našívat kapsu na plochu.

Naše návody nejsou jen o střizích a informacích ke konkrétnímu modelu. Naučíte se v nich také obecné postupy, které pak využijete dál ve svém vlastním tvoření.

Co budete potřebovat:

Pevnou vnější látku - vhodná je kočárkovina. Vnitřní látku na podšívku – bavlněné plátno. Výztuhu - ronofix, krátký a dlouhý zip. Základní šicí potřeby, ideálně podložku, řezací kolečko, pravítko, trochu času a chuť tvořit.

Hodit se budou také základní šicí potřeby, trochu času a chuť tvořit.

Podrobný soupis materiálu a potřeb najdete v návodu. 

Těšíme se na společné šití. mamas

Jedná se o STŘIHOVOU ŠABLONU = > střih se zahrnutými přídavky na švy a záložky => snadné a rychlé šití vhodné i pro začátečníky!

Při platbě on-line střih do 2 minut doma

Střihy se zahrnutými přídavky na švy 

Podobné střihy a návody:

Víme, že jsou mezi Vámi švadlenky na různé úrovni a samy vždy nedokážeme odhadnout, jak náročný pro Vás projekt může být.

Rozhodly jsme se proto dát Vám na naše návody garanci 100% spokojenosti.

Pokud náš návod tedy koupíte, nic tím neriskujete. V případě že zjistíte, že se Vám návod nelíbí, že šít podle něj nezvládnete či zkrátka neodpovídá Vašim představám, jednoduše nám napište a my Vám pošleme peníze za návod zpět na Váš účet. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů