Softshellová bunda s kapucí…

Jelikož se mi nikde nelíbila nebo neseděla bunda synkovi, tak jsem se rozhodla, že mu ji ušiji. Moc se  mi líbí vaše návody, podle kterých už sem šila, tak jsem se do toho pustila.

Podsádku kapuce jsem samozřejmě stříhala 2x, protože na poprvé jsem ji neměla v ohybu látky, tudíž né dvojitou 😀 No a výsledek? Mrkněte sami…

Několikrát jsem samozřejmě párala, protože jsem občas „uspěchaná“. Potrápila jsem se se zipem ( který mi bohužel na jedné straně „ujel“ asi o 3mm, což je ve finále vidět, když se bunda zapne, že nesedí k sobě části od kapuce, ale zjistila jsem to až na konci a párat toho tolik se mi opravdu nechtělo 🙁 Tak je to prostě detail na který nesmím upozorňovat a vím, na co si příště dát pozor – byl to můj první zip ).

Jinak to snad dopadlo dobře. Šila jsem asi 2 večery + pak pár dodělávek ručně, ale celkově, včetně přípravy střihu, stříhání šití, to trvalo cca 13hodin? No, živit bych se tím nemohla 😀

Komentáře

Jeden komentář: “Softshellová bunda s kapucí…”

  1. Bára (mamas) napsal:

    Evi, chyby vidí vždy jen ten kdo to šil. Já vidím parádní bundičku, která malému moc sekne. A s tím časem šití, to je úplně v pohodě. Já kdybych měla šít na zakázku, tak by jedna bunda musela být min. za 2 tis.:-) Od té doby co šiju mi přijde amorální kupovat levné věci, protože nechápu, jak to za tu cenu může někdo vyrobit a ve výsledku tak docela ušetřím.:-) Díky za fotky. B.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů