Hromada inspirace na šití od Jitky

Dívala jsem se do naší úschovny vámi zaslaných fotografií a ještě máme zásobu fotek tak na dva měsíce. Pak už budou přibývat dílka jen v galerii, která se díky vám krásně plní. Ale dva měsíce je ještě dlouhá doba, a tak dnes pro vás máme extra dávku tvoření. Fotky nám poslala Jitka a je to celá sbírka krásný výrobků.

Jistě poznáte naše tradiční sovičky na úvodní fotografii, doplněné o kapsičku na dáreček. Mimo jiné se mi líbilo Jitčino jednoslovné označení obdarovaných, jako Nelišky. Nela a Eliška v jednom.:-)

A kromě soviček je tady spousta dalších dárečků. Dovolím si použít Jitčina slova: „…co jsem za ta léta vytvořila jako dárky – většinou ze zbytků 🙂 dokonce je něco i v zahraničí, a „Japonečku“ dostal jako dárek ke své sérii fotografií z Japonska pan fotograf  a osobnost, Jindřich Štreit. :-)“

Jituš, moc děkujeme za fotky krásných a originálních šicích projektů!

Užijte si víkend, třeba za šicím strojem.:-)

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnout.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů