Soupravička pro miminko – revize návodu

Po revizi návodu na zipovou peněženku přišel tento měsíc na řadu návod a střih na soupravičku pro miminko. No řekli byste, že už ji s námi šijete skoro šest let? Koukla jsem taky do statistik a za tu dobu se prodalo na pět set kusů tohoto střihu, takže už pěkná řádka miminek si hovělo v kalhotkách a kabátku od svých maminek, babiček, či tetiček.

I v naší galerii je už pěkná sbírka soupraviček. No posuďte sami. Z výběru jsem sestavila i úvodní fotku tohoto článku.

Návod a střih jsme po těch letech znovu prošly a vizuálně doladily, ale střih jako takový zůstává ve své původní, osvědčené podobě. Kdo návod již má, může si upravenou podobu stáhnout z původního odkazu.

Kdo střih s návodem ještě nemáte, seženete ho tady u nás v e-shopu nebo vložíte do košík rovnou zde, kliknutím na tlačítko níže.

Spolu se soupravičkou můžete pro své drobky ušít taky bodýčko, spodní kalhoty, lacláčky nebo šatovou sukýnku.

Do středy 16.3.2022 navíc nakoupíte všechny střihy na oblečky pro miminka s 15% slevou.

Do obchůdku se střihy na oblečky a doplňky pro miminka se dostanete tudy >>

Kolik bylo vašim dětem, když jste začali šít? Začínali jste taky s miminky a teď už vám, stejně jak mi, metr látky na tepláky nestačí? 🙂 Napište nám do komentářů, jak je tu u vás.

Mějte pokud možno klidné dny.

Bára

Bára (mamas)
Spoluzakladatelka projektu Šijte s námi. Žena, kterou baví život, máma dvou báječných dětí, manželka skvělého muže. Spolu s Dášou svým tvořením, psaním podrobných návodů a sdílením zkušeností motivuje ostatní ženy a dodává jím odvahu pustit se do věcí, o kterých neměly tušení, že by je mohly zvládnou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů