
Polodupky od Stáni
Máme pro vás tento týden ještě jedno Vaše tvoření. Je to dnes jen rychlovka s jedním obrázkem, ale krásná. Jsou to polodupačky od Stáni Kodýtkové. No posuďte, nejsou úžasné. V těch ptáčkových musí být mimi kouzelné. A ve sloníkových, jak by smet. Stáni moc děkujeme za fotečku i milá slova v mailu. A těšíme se na další Vaše povedené kousky. Mějte krásnými látkami a radostí...

























